کانال تلگرام
بوش ایران

اینستاگرام
بوش ایران
سبد خرید
چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ | Wednesday 28 June 2017
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     قوانین     بوش سرویس     استخدام    
ورود به سایت عضویت
 

ویژگی های یخچال فریزرهای بوش

ویژگی های یخچال فریزرهای بوش

 

فناوری VitaFresh Plus

میوه و سبزیجات را دو برابر زمان معمول تازه نگه می‌دارد. این فناوری با کاهش میزان اتلاف مواد غذائی به محیط زیست کمک فوق‌العاده‌ای می کند. آنها با اعمال 2 دمای متفاوت، عالی ترین شرایط را برای نگهداری مواد غذایی فراهم می کنند. یک محفظه دارای دمای پایین حدود 0°C برای نگهداری بهداشتی ماهی و گوشت می باشد که از دو کشوی جداگانه برای جلوگیری از انتقال بو تشکیل شده است. و محفظه بزرگ رطوبتی دارای سیستم آب کشی که مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات می باشد.

تنظیمات داخل این کشو به راحتی بین دو حالت قابل تغییر است و برای حفاظت از ویتامین ها و مواد معدنی به بهترین شکل تعبیه شده است. به همین دلیلVitaFresh Plus   نه تنها در نگهداری مواد غذایی بهترین نتیجه را ارائه می دهد، بلکه حافظ سلامتی شما نیز می باشد.

فیلتر  AirFresh: بهترین راه برای نگهداری غذا و به حداقل رساندن بوی یخچال

عطر و بوی غذا نیز همچون طعم آن باید تازه و طبیعی باشد. فیلتر AirFresh که در پنکه یخچال تعبیه شده است، نه تنها بوهای نامطبوع بلکه باکتری‌ها را نیز کاهش می‌دهد و بوی طبیعی مواد غذایی را حفظ می کند. نتیجه اینکه همیشه هوای داخل یخچال شما تازه و تمیز است!

کم مصرف تر از سطح A برچسب انرژی

برخلاف لباسشویی و ظرفشویی، یخچال فریزر شما 24 ساعته روشن است بنابراین کم مصرف بودن محصول شما امری حیاتی است. برچسب انرژی A+ یخچال و فریزرهای بوش به معنای 25% مصرف کمتر نسبت به بهترین سطح مصرف یعنی A است. یخچال و فریزرهای ما جزو کم مصرف ترین محصولتا بازار بوده و باید به این نکته اشاره کرد که تمام یخچال و فریزرهای بوش دارای رتبه A در مصرف انرژِ می باشند.

سیستم ضد برفک (NoFrost)

با استفاده از این سیستم برفک روی مواد غذایی و دیواره های فریزر بطور اتوماتیک از بین می رود.

کنترل الکترونیکی دما (Electronic Temperature Control)

دانستن دمای دقیق یخچال برای تازه نگه داشتن مواد غذایی امروی ضروری است. یخچال و فریزرهای پیشرفته بوش امکان تنظیم دقیق دما را در هر دو قسمت در اختیار شما قرار می دهند.

بخش فریزر: با امکان انجماد مواد غذایی در دمای -18 سانتیگراد و پایین تر

سیستم حفاظتی ضد باکتری (Anti Bacteria Protection)

تمام یخچال و فریزرهای بوش مجهز به عنصر طبیعی نقره در دیوار داخلی می باشند که باعث عملکرد ضد باکتری شده در نتیجه طول عمر مواد غذایی افزایش پیدا می کند.

طبقات شیشه ای

خاصیت ایمنی این شیشه ها باعث می شود تا در صورت شکسته شدن تکه تکه نشوند، در ضمن قادر به نگهداری مایعاتی هستند که روی آنها ریخته می شوند. این طبقات ضد خش بوده و به راحتی قابل تمیز کردن می باشند.

Active Cooling

این برنامه با استفاده از فن داخل دستگاه باعث جابجایی هوای سرد در تمام طبقات دستگاه می شود و با کمک سنسورهای الکتریکی بکار رفته در دستگاه، حداقل اختلاف درج دما بین -/+ 1 درجه سانتیگراد ایجاد می نماید. به این ترتیب مواد غذایی از آسیب باکتری ها در امان بوده و عمر طولانی تری نیز خواهند داشت.

Super Cool

گذاشتن غذای جدید باعث بالا رفتن دمای یخچال خواهد شد. هر چه مقدار غذا بیشتر باشد، یخچال باید انرژی بیشتری برای کنترل دما مصرف کند. این امر ممکن است باعث بالا رفتن دمای دیگر مواد غذایی درون یخچال شود، برنامه سرمایش سریع باعث می شود تا دمای یخچال به سرعت کاهش پیدا کرده و به این ترتیب علاوه بر ثابت نگاه داستن دمای مواد قبلی دمای مواد جدید را سریعا به 2 درجه سانتیگراد کاهش دهد.

طراحی پیشرفته Super Freezing

Super Freezing مواد غذایی فریز شده را از سوختگی ناشی یخ زدگی و یا آب شدن ناخواسته محافظت می‌کند.

برای اطمینان از اینکه مواد غذایی به مدت طولانی قابل استفاده می‌ماند، نباید وقفه‌ای در فرآیند فریز ایجاد شود. طراحی پیشرفته Super Freezing نیز به همین منظور است. وقتی مواد غذایی تازه ای را در داخل فریزر قرار می دهید، این فناوری به سرعت دما را تا 32- درجه پایین آورده و مانع از آب شدن ناخواسته سایر مواد غذایی موجود در فریزر می‌شود. افزون بر این، مواد غذایی تازه در فریزر گذاشته شده سریع‌تر منجمد شده، مواد مغذی و شکل آنها حفظ می شود. به محض رسیدن به دمای مورد نیاز، قابلیت Super Freezing به طور خودکار به تنظیمات عادی برگشته و از مصرف اضافه انرژی جلوگیری می‌نماید.

Individual Freezing Elements

کشوی تمام فریزرهای بوش مجهز به مکانیزم ضد برفک (NoFrost) می باشد که دمای این کشوها را با دمای فضای عمومی فریزر یکسان می کند.

Pull-Out Fridge Tray

این قسمت مناسب نگهداری گوشت یخ زده، پنیر و ... می باشد.

Airstream Shelving

دریچه های ساخته شده در دیواره های یخچال باعث گردش هوا می شوند که این امر علاوه بر افزایش طول عمر مواد غذایی از تاثیر منفی باز و بسته شده در یخچال روی مواد غذایی می کاهد.

کنترل رطوبت و دما (Humidity Control)

این عملکرد با کنترل رطوبت و دما در قفسه ها باعث افزایش طول عمر میوه ها و سبزیجات می شود به عنوان مثال میزان رطوبت مورد نیاز برای کاهو از میوه جات بیشتر می باشد.

برفک زدایی خودکار (Auto-Defrost)

به صورت اتوماتیک و در فواصل معین برفک زدایی کرده و به این ترتیب دیگر نیازی نیست تا دسگاه را خاموش و مواد غذایی را خارج نمایید.

آرشیو اخبار
   
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح