کانال تلگرام
بوش ایران

اینستاگرام
بوش ایران
سبد خرید
جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ | Friday 21 July 2017
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     قوانین و مقررات     بوش سرویس    
ورود به سایت عضویت
 

ویژگی های ماشین های ظرفشویی بوش

ویژگی های ماشین های ظرفشویی بوش

 

Performance AAA

بوش به اهمیت مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی واقف است. بوش به مصرف پایین و کیفیت بالای محصولات خود تأکید دارد چنان که تمام ظرفشویی های بوش دارای رتبه   AAAمی باشد و همین امر ظرفشویی های بوش را به كم مصرف ترین ظرفشویی های جهان تبدیل كرده است.

Heat Exchanger

 این عملكرد منحصربفرد انرژی حرارتی ایجاد شده دردوره اصلی شستشو را ذخیره كرده تا از آن برای گرم كردن آب آبكشی استفاده شود و به این ترتیب میزان قابل ملاحظه ای انرژی نیز ذخیره خواهد شد. در ضمن با گرم شدن آب ورودی به دستگاه، ظروف گرم و تازه شسته شده در معرض آبی با درجه حرارت پا یین قرار نمی گیرند و در نتیجه احتمال ترك خوردن یا شكسته شدن ظروف به علت تغییر دمای ناگهانی از بین خواهد رفت.

حسگر آب (Aqua Sensor)

این سیستم میزان كثیفی آب مرحله اول آبكشی را سنجیده و مشخص می كند كه آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان كمی از املاح و كثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نكته كلیدی این است كه در هر بار شستشو تا سقف 20 % آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه جویی خواهد شد.

شستشوی ظروف بزرگ (Intensive Zone)

سبد پایین می تواند کاملا تبدیل به محلی برای شستشوی ظروف بزرگ و قابلمه های بسیار کثیف شود. عملکرد با فشار زیاد و دمای بالای آب انجام می شود در حالی که لیوان ها و یا قاشق چنگال ها به صورت ملایم تر در سبد بالایی شسته می شوند.

شستشوی ظروف کودک (Hygiene)

با انتخاب این ویژگی، دمای آب در مرحله آخر آبكشی افزایش یافته و مناسب ضدعفونی بطری كودك و ظروف مختلفی است كه تمیز بودن و ضدعفونی كردن آنها ضروری است.

Vario Speed

با انتخاب این عملکرد زمان برنامه شستشو تا سقف 50 % و بدون تاثیر در عملکرد آن کاهش خواهد یافت.

چیدمان14 نفره (14 Place Setting)

با کمک سیستم پیشرفته و متغیر سبدها می توانید ظروف 14 نفره شامل: 14 بشقاب سوپ خوری و دسرخوری، 14 لیوان، 14 عدد قاشق چنگال و چاقو، 14 قاشق چای و دسرخوری، 2 کاسه بزرگ، 2 ملاقه، 1 کفگیر، 1 قاشق سس بعلاوه ست تخم مرغ عسلی را بشویید.

The Vario Drower

چیدمان متغیر ظروف، خصوصیتی منحصر بفرد است كه در مدلهای جدید ارائه شده است. با خارج كردن سبد مخصوص قاشق و چنگال فضای بیشتری در سبد پا یینی برای قرار دادن ظروف دیگر در اختیارتان قرار خواهد گذاشت.

شستشوی نصف ظرفیت (Half Load)

برای شستشوی آسان و به صرفه شما میت وانید با استفاده از این برنامه از هر كدام از سبدها استفاده نما یید. با این کار زمان برنامه کاهش پیدا کرده و تا 30 % آب کمتر مصرف می شود.

Aqua Stop

در صورت نشت آب از هر جایی در ماشین ظرفشویی، این سیستم امنیتی 24 ساعته آب را قطع کرده و مانع نشت آن می شود.

قفل کودک (Child Lock)

با استفاده از این ویژگی صفحه نمایشگر و درب قفل شده و مانع تاثیر كودكان برروی دستگاه در هنگام شستشو می شود.

Detergent Automation

مهم نیست از چه نوع قرص (4in1, 3in1, 2in1 5in1) یا شوینده ای استفاده می كنید، تمام ظرفشویی های بوش ایده ال ترین تركیب شستشو را برای هر بار شستشو فراهم خواهند كرد. در ضمن دقت نما یید برای بدست آوردن نتیجه ای مناسب در هر دوره شستشو حتما باید از نمك پودری نیز استفاده نمایید.

Dosage Assist

در هنگام آغاز دوره شستشو، قرص به صورت اتوماتیک وارد محفظه ای خواهد شد كه در آن به صورت كاملا كنترل شده و هوشمندانه مورد مصرف قرار می گیرد تا بهترین نتیجه شستشو نیز حاصل شود. به این ترتیب از افتادن قرص در بین ظروف نیز جلوگیری خواهد شد.

Advanced Filter System

فیلتری با قابلیت پاکیزگی بالا و تعویض آسان كه نسبت به مدلهای قبلی 50 % تصفیه آب بیشتری داشته و میزان گردش آب 15 % افزایش می یابد. بدین ترتیب از قطره قطره آب حداكثر استفاده خواهد شد.

Large Item Spray Heads

با استفاده از این ویژگی شستشوی سینی ها و ظروف بزرگ بسیار آسان خواهد بود. دیگر نیازی نیست تا ظروف از قبل خیس بخورند. تنها كافیست سبد بالایی را خارج كرده و قطعه آب پاش بزرگ را در جای مخصوص آن نصب نمایید.

Varioflexplus Baskets With Rackmatic

سیستم جدید سبدها فضای بیشتری را ) 14 نفره(  در اختیارتان قرار خواهد گذاشت. بعضی مدلها با داشتن 6 حالت مختلف برای تنظیم ارتفاع سبدها هر نوع چیدمانی را امكان پذیر می كنند و تمام ظروف به صورت كاملا مطمئن در سبدها جای می گیرند. سیستم كشوی و قابل تنظیم سبدها این اجازه را می دهند تا ارتفاع سبد بالایی را حتی زمانی كه پر است تنظیم نمایید.

Turbo Speed 20 min

در مدلهایی با مصرف6/5  لیتر آب به جای برنامه نیمه شور(half load) از این عملكرد استفاده می شود. این برنامه امكان شستشوی ظروف زیاد )طی یک میهمانی) را بطور پیاپی (حداكثر 3شستشو) در زمان كوتاه 20 دقیقه ای برای شما فراهم می سازد.

HygienePlus دمای بالا برای حداکثر پاکیزگی

درخشندگی ظروف لزوما به معنای بهداشتی بودن آنها نیست. باکتری ها در دمای 70°C و بالاتر از بین می روند. فناوری ویژه HygienePlus در ماشین های ظرفشویی بوش مدت طولانی تری ظروف را در دمای فوق العاده بالا می شوید تا اطمینان حاصل شود که شیشه شیر کودک، تخته های آشپزی، لیوان ها و کارد و چنگال ها بطور کاملا بهداشتی تمیز شده و حداکثر ایمنی را برای شما و عزیزترین هایتان فراهم می کنند.

تاریخ ارسال مطلب : يكشنبه 31 ارديبهشت 1396               تعداد مشاهده این مطلب : 483 مرتبه
آرشیو اخبار
   
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح