کانال تلگرام
بوش ایران

اینستاگرام
بوش ایران
سبد خرید
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | Monday 24 April 2017
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     قوانین و مقررات     ضمانت بوش    
ورود به سایت عضویت
 

ویژگی های ماشین های ظرفشویی بوش

ویژگی های ماشین های ظرفشویی بوش

 

Performance AAA

بوش به اهمیت مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی واقف است. بوش به مصرف پایین و کیفیت بالای محصولات خود تأکید دارد چنان که تمام ظرفشویی های بوش دارای رتبه  AAAمی باشد و همین امر ظرفشويي هاي بوش را به كم مصرف ترين ظرفشويي هاي جهان تبديل كرده است.

Heat Exchanger

 اين عملكرد منحصربفرد انرژي حرارتي ايجاد شده دردوره اصلي شستشو را ذخيره كرده تا از آن براي گرم كردن آب آبكشي استفاده شود و به اين ترتيب ميزان قابل ملاحظه اي انرژي نيز ذخيره خواهد شد. در ضمن با گرم شدن آب ورودي به دستگاه، ظروف گرم و تازه شسته شده در معرض آبي با درجه حرارت پا يين قرار نمي گيرند و در نتيجه احتمال ترك خوردن يا شكسته شدن ظروف به علت تغيير دماي ناگهاني از بين خواهد رفت.

حسگر آب (Aqua Sensor)

اين سيستم ميزان كثيفي آب مرحله اول آبكشي را سنجيده و مشخص مي كند كه آيا براي استفاده در دوره اصلي شستشو قابل استفاده مي باشد يا نه. اگر آب فقط داراي ميزان كمي از املاح و كثيفي باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نكته كليدي اين است كه در هر بار شستشو تا سقف 20 % آب معادل 4 ليتر توسط اين سيستم صرفه جويي خواهد شد.

شستشوی ظروف بزرگ (Intensive Zone)

سبد پایین می تواند کاملا تبدیل به محلی برای شستشوی ظروف بزرگ و قابلمه های بسیار کثیف شود. عملکرد با فشار زیاد و دمای بالای آب انجام می شود در حالی که لیوان ها و یا قاشق چنگال ها به صورت ملایم تر در سبد بالایی شسته می شوند.

شستشوی ظروف کودک (Hygiene)

با انتخاب اين ويژگي، دماي آب در مرحله آخر آبكشي افزايش يافته و مناسب ضدعفوني بطري كودك و ظروف مختلفي است كه تميز بودن و ضدعفوني كردن آنها ضروري است.

Vario Speed

با انتخاب این عملکرد زمان برنامه شستشو تا سقف 50 % و بدون تاثیر در عملکرد آن کاهش خواهد یافت.

چیدمان 14 نفره (14 Place Setting)

با کمک سیستم پیشرفته و متغیر سبدها می توانید ظروف 14 نفره شامل: 14 بشقاب سوپ خوری و دسرخوری، 14 لیوان، 14 عدد قاشق چنگال و چاقو، 14 قاشق چای و دسرخوری، 2 کاسه بزرگ، 2 ملاقه، 1 کفگیر، 1 قاشق سس بعلاوه ست تخم مرغ عسلی را بشویید.

The Vario Drower

چيدمان متغير ظروف، خصوصيتي منحصر بفرد است كه در مدلهاي جديد ارائه شده است. با خارج كردن سبد مخصوص قاشق و چنگال فضاي بيشتري در سبد پا ييني براي قرار دادن ظروف ديگر در اختيارتان قرار خواهد گذاشت.

شستشوی نصف ظرفیت (Half Load)

برای شستشوی آسان و به صرفه شما میت وانید با استفاده از این برنامه از هر كدام از سبدها استفاده نما ييد. با این کار زمان برنامه کاهش پیدا کرده و تا 30 % آب کمتر مصرف می شود.

Aqua Stop

در صورت نشت آب از هر جایی در ماشین ظرفشویی، این سیستم امنیتی 24 ساعته آب را قطع کرده و مانع نشت آن می شود.

قفل کودک (Child Lock)

با استفاده از اين ويژگي صفحه نمايشگر و درب قفل شده و مانع تاثير كودكان برروي دستگاه در هنگام شستشو مي شود.

Detergent Automation

مهم نيست از چه نوع قرص (4in1, 3in1, 2in1 5in1) يا شوينده اي استفاده مي كنيد، تمام ظرفشويي هاي بوش ايده ال ترين تركیب شستشو را براي هر بار شستشو فراهم خواهند كرد. در ضمن دقت نما ييد براي بدست آوردن نتيجه اي مناسب در هر دوره شستشو حتما بايد از نمك پودری نيز استفاده نما ييد.

Dosage Assist

در هنگام آغاز دوره شستشو، قرص به صورت اتوماتیک وارد محفظه اي خواهد شد كه در آن به صورت كاملا كنترل شده و هوشمندانه مورد مصرف قرار مي گيرد تا بهترين نتيجه شستشو نيز حاصل شود. به اين ترتيب از افتادن قرص در بين ظروف نيز جلوگيري خواهد شد.

Advanced Filter System

فيلتري با قابليت پاکیزگی بالا و تعويض آسان كه نسبت به مدلهاي قبلي 50 % تصفيه آب بيشتري داشته و ميزان گردش آب 15 % افزايش مي يابد. بدين ترتيب از قطره قطره آب حداكثر استفاده خواهد شد.

Large Item Spray Heads

با استفاده از اين ويژگي شستشوي سيني ها و ظروف بزرگ بسيار آسان خواهد بود. ديگر نيازي نيست تا ظروف از قبل خيس بخورند. تنها كافيست سبد بالايي را خارج كرده و قطعه آب پاش بزرگ را در جاي مخصوص آن نصب نما ييد.

Varioflexpluse Baskets With Rackmatic

سيستم جديد سبدها فضاي بيشتري را ) 14 نفره(  در اختيارتان قرار خواهد گذاشت. بعضي مدلها با داشتن 6 حالت مختلف براي تنظيم ارتفاع سبدها هر نوع چيدماني را امكان پذير مي كنند و تمام ظروف به صورت كاملا مطمئن در سبدها جاي مي گيرند. سيستم كشوي و قابل تنظيم سبدها اين اجازه را مي دهند تا ارتفاع سبد بالايي را حتي زماني كه پر است تنظيم نما ييد.

Turbo Speed 20 min

در مدلهايي با مصرف6/5  ليتر آب به جاي برنامه نيمه شور(half load) از اين عملكرد استفاده مي شود. اين برنامه امكان شستشوي ظروف زياد )طي یک ميهماني) را بطور پياپي (حداكثر 3شستشو) در زمان كوتاه 20 دقيقه اي براي شما فراهم مي سازد.

HygienePlus دمای بالا برای حداکثر پاکیزگی

درخشندگی ظروف لزوما به معنای بهداشتی بودن آنها نیست. باکتری ها در دمای 70°C و بالاتر از بین می روند. فناوری ویژه HygienePlus در ماشین های ظرفشویی بوش مدت طولانی تری ظروف را در دمای فوق العاده بالا می شوید تا اطمینان حاصل شود که شیشه شیر کودک، تخته های آشپزی، لیوان ها و کارد و چنگال ها بطور کاملا بهداشتی تمیز شده و حداکثر ایمنی را برای شما و عزیزترین هایتان فراهم می کنند.

آرشیو اخبار
   
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح