فروش و مشاوره
09389272860
02133553080
09389272860
33553080
اینستاگرام
بوش ایران
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ | Saturday 13 July 2024

ساید بای ساید ال جی

برای مشاهده مدل های ساید بای ساید ال جی اینجا را کلیک نمائید

دسترسی آسانتر به فضای بزرگتر با ساید بای سایدهای Door-in-Door ال جی

Door-in-Door؛ دسترسی آسانتر به فضای بزرگتر

نوآوری جدید ال جی؛ ویژگی Door-in-Door یا همان درب جدید دو لایه است که امکان دسترسی راحت تر به فضای بیشتری از یخچال را برای شما فراهم می سازدو شما می توانید به راحتی به مواد غذایی و نوشیدنی هایی که بیشتر مصرف می کنید، دسترسی داشته باشید. درب کوچکی که بر روی درب اصلی یخچال تعبیه شده و با فشار اندکی باز می شود، باعث می شود تا دیگر نیازی به باز کردن مکرر درب اصلی یخچال نبوده و مقدار بسیار کمتری از هوای سرد یخچال از آن خارج شود و صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی صورت گیرد.

کمپرسور اینورتر خطی (Inverter Linear Compressor)

کمپرسور اینورتر خطی ال جی، قدرت خنک کنندگی را به میزان موثری کنترل می کند و اصطکاک داخلی را برای صرفه جویی در مصرف انرژی کاهش می دهد.

از طرفی استقاده از کمپرسورهای اینورتر خطی به جای کمپرسورهای متداول سبب بازدهی بالاتر می شود و نقاط اصطکاک کمتر کمپرسور خطی، باعث کاهش میزان صدا بطور محسوس و در عین حال افزایش دوام محصول می گردد. این موضوع ال جی را قادر می سازد تا 10 سال گارانتی تعویض برای کمپرسورهای اینورتر خطی یخچال های ساید بای ساید خود ارائه دهد.

گواهینامه کیفیت سال VDE 2015 آلمان تایید می کند کمپرسورهای اینورتر خطی یخچال های تولیدی شرکت ال جی هیچ گونه نقصی در طول مدت 62000 چرخه نداشته و ثابت شده که حداقل با طول عمر مفید 20 سال کار می کنند.

HygieneFresh+؛ طراوت و تازگی با نسل جدید فیلتر بهداشتی

5 مرحله بوزدایی آنتی باکتریال

فیلتر Hygiene Fresh+ برای از بین بردن باکتری ها و بوهای بد، طراحی و تولید شده است.

مراحل (1, 4 , 5) دو لایه فوتوکالیست و لامپ فرابنفش، بوزدایی و حذف قارچ و باکتری را انجام می دهند.

مراحل (2 , 3) دو لاه فیلترهای کربنی بوزدا

فیلترهای بوزدای مرحله 2 و 3 بوهای اسیدی (سبزیجات فاسد شده) و قلیایی (مثل بوی ماهی) را به صورت جداگانه می زدایند.

Smart Diagnosis

یخچال شما با سیستم Smart Diagnosis ال جی، به کمک اپلیکیشن SDS بر روی تلفن های هوشمند یا از طریق تماس با مرکز اطلاعات مشتریان ال جی، مشکل خود را اعلام می کند، تا با کاهش تماس های غیر ضروری در مصرف هزینه و زمان صرفه جویی شود.

Saving Cool Air؛ جلوگیری از اتلاف هوای سرد

با قرار دادن اقلام و خوراکی های پرمصرف در درب Door-in-Door و کاهش تعداد دفعات باز و بسته کردن درب یخچال، از اتلاف هوای سرد جلوگیری می شود. بدین وسیله، کاهش اتلاف هوای سرد به میزان 41% منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد.

برای مشاهده مدل های ساید بای ساید ال جی اینجا را کلیک نمائید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای بوش ایران محفوظ می باشد.
طراحی سایت و سئو : ایران طراح