فروش و مشاوره
09389272860
02133553080
09389272860
33553080
اینستاگرام
بوش ایران
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ | Saturday 13 July 2024

شرایط و تعرفه استاندارد ارسال محصول

شرایط و تعرفه استاندارد ارسال محصول

قوانین و مقررات بوش ایران
 
بوش ایران با داشتن تیم حرفه ای باربری و سیستم ارسال سريع و مطمئن کالا به نقاط دور و نزدیک کشور ایران ، لذت خريد آسان و مطمئن اینترنتی و آنلاین لوازم خانگی را برای شما به ارمغان می آورد.
 
ارسال کالا در شهر تهران

فروشگاه بوش ایران ، با داشتن تیم حرفه ای حمل و نقل ، کالاهای مشتریان تهران را در اسرع وقت به بهترین شیوه حمل و نقل در اختیار مشتریان گرانقدر قرار خواهند داد. کالاهای مشتریان از انبار مرکزی شرکت بوش بارگیری می شود و به محل مشتریان انتقال داده خواهد شد. تیم حرفه ای حمل و نقل با داشتن لباس فرم  ،طبق مصوبه و دستورالعمل کالاها را تا درب منزل مشتریان تحویل می دهند و در صورت درخواست مشتری به طبقات مختلف جابه جا خواهند کرد، همکاران ما در بخش حمل و نقل تمامی کالاها را در زمان تحويل از بسته بندی خارج و از لحاظ بدنه صحيح و سالم تحويل شما می نمايند و در صورت وجود ايراد ظاهری در کالا آن را برايتان تعويض می نمايند.
شرکت بوش ایران در جهت رضایتمندی مشتریان نرخ مصوب کرایه حمل و نقل را به شرح زیر اعلام میکند تا هیچگونه ابهامی در هزینه حمل و نقل برای مشتریان عزیز بوجود نیاید.


شرایط ارسال کالا
سفارش هايی که در روزهای کاری و تا ساعت 8 بعدازظهر ثبت شوند ، ظرف مدت حداکثر 72 ساعت ارسال می شود و هزينه حمل آن طبق جدول هزينه حمل محاسبه و درب منزل دريافت مي گردد.
 
نکته
هزينه حمل فقط شامل ارسال کالای بوش تا درب منزل (برای سفارشات تهران وکرج) می باشد و برای تحويل کالا داخل منزل هزينه جداگانه دريافت می گردد که شرح آن در جدول زیر آمده است.
هزينه حمل برای گروه کالاهای لوازم خانگی بوش برای شهر تهران و حومه شهر تهران به شرح جدول زیر میباشد.

 هزینه باربری لوازم خانگی بزرگ در شهر تهران و حومه (سال 1402)

شهر تهران 

5,000,000 ریال

حومه (پردیس، قرچک، پاکدشت، قیام دشت، خاورشهر، اسلام شهر، کهریزک، لواسان، جاجرود، فشم، اوشان، شهریار، تهرانسر ، دریاچه خلیج فارس ، دهکده المپیک ، استادیوم آزادی  )

10,000,000 ریال

حومه (ورامین، پیشوا، دماوند، کرج، حسن آباد، قم)

13,000,000 ریال

توجه : هزینه ارسال کالاهای خرده ریز آشپزخانه مطابق با تعرفه پیک محاسبه میشود.

 

هزينه جابجايی و بالابری کالا در هرطبقه برای کالاهای لوازم خانگی بوش

هزینه بالابری کالا برای هر طبقه (سال 1402)

ساید بای ساید

3,000,000 ریال

یخچال فریزر

2,000,000 ریال

ماشین لباسشویی 

1,000,000  ریال

ماشین ظرفشویی

1,000,000  ریال

جاروبرقی

100,000 ریال

فر برقی، مایکروویو و اجاق توکار

1,000,000  ریال

اجاق گاز

1,000,000  ریال

* در صورت باز و بسته شدن درب ساید بای ساید: 1,500,000 ریال

نکته : در صورتی که کالاها با آسانسور جابه جا شوند ، فقط هزینه یک طبقه محاسبه می شود.
در مورد سايد بای سايد و يخچال فريزر در صورتی که نياز به باز کردن درب کالا برای جا بجايی بين طبقات باشد ، مبلغ 
1,500,000 تومان بابت باز وبسته کردن درب کالا دريافت می گردد.
 
ارسال کالا به سراسر ایران (همه شهرستان ها) از طریق باربری

فروشگاه بوش ایران با فراهم آوردن امکان تحویل کالا از طریق باربری، امکان استفاده از خدمات خود را برای تمام کاربران در سراسر کشور فراهم کرده است.
بوش ایران ، کالاهای با وزن زیاد مثل ساید بای ساید ، یخچال فریزر ،ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی را در نهایت دقت و سلامت، پس از تایید کارشناسان فروش در انبار، به باربری‌های مورد اعتماد و رسمی کشور تحویل داده میشود .کالا پس از تحویل به باربری بیمه شده و با بیمه نامه به آدرس مشتری ارسال میگردد.زمانی که کالا به باربری تحویل میشود از کالا عکس گرفته میشود و در بارنامه یا بیجک باربری اعلام میشود که کالا صحیح و سالم تحویل به باربری شده است.باربری طبق قوانین بیمه موظف است که کالا را صحیح و سالم به مشتری تحویل دهد.

توجه : بوش ايران هيچگونه مسئوليتی بابت صدمه احتمالی به محصول توسط باربری ندارد.مسئوليت و ضمانت سالم بودن کالا به عهده باربری می باشد .

همچنین بوش ایران ، به منظور جلوگیری از صدمات احتمالی ، کالای شهرستان را بسته بندی اضافی روی کارتن اصلی خود محصول میکند که کالا سالم به دست مشتری برسد.پس از ارسال ،بیجک باربری و اطلاعات بارنامه برای مشتری تلگرام میشود و در اختیار او قرارداده میشود. در این روش، کالای خریداری شده ظرف مدت 48 ساعت برای شهرهای نزدیک و نهایتا طی 4 روز کاری برای شهرهای دور به خریدار صحیح و سالم تحویل داده خواهد شد.

توجه : همچنين مسئوليت سالم بودن کالا از لحاظ فنی و ظاهری بر عهده شرکت خدمات دهنده به کالا ميباشد.

بوش ايران عامل فروش ميباشد و تعهد می دهد که کالای آکبند شرکتی با ضمانت نامه برای مشتری ارسال کند.

هزینه پیش کرایه تا باربری تهران (سال 1402)

ساید بای ساید

300000 تومان

یخچال فریزر

300000 تومان

ماشین لباسشویی

300000 تومان

ماشین ظرفشویی

300000 تومان


سفارش هايی که در روزهای کاری و تا ساعت 8 بعدازظهر ثبت شوند ، حداکثر طی 4 روز کاری به باربری ارسال میشود و هزينه باربری آن تحت عنوان پس کرايه در زمان تحويل کالا از مشتريی دريافت می نمايد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای بوش ایران محفوظ می باشد.
طراحی سایت و سئو : ایران طراح