کانال تلگرام
بوش ایران

اینستاگرام
بوش ایران
logo-samandehi
سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | Tuesday 5 July 2022
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     قوانین و مقررات     بوش سرویس    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

شستن ظروف با ماشین ظرفشویی یا به صورت دستی؟

ماشین ظرفشویی یک وسیله کامل است که کافی است ظروف کثیف را داخل آن بگذارید و نهایتا ظروف شسته را تحویل بگیرید این وسیله با برق و آب کار می کند و لذا ممکن است این ذهنی برای خیلی از افراد پیش بیاید که از نظر مصرف انرژی، شست و شوی ظروف با دست به صرفه تر است. ما در این مقاله، سعی می کنیم شست و شوی دستی و ماشینی ظروف را از جوانب مختلف با هم مقایسه کنیم و قضاوت در مورد انتخاب روش مناسب را به خودتان بسپاریم:
 
۱-    مهمترین بعد انتخاب روش، زمان است. زمانی که ماشین ظرفشویی مشغول شستن ظروف است، شما می توانید به کار دیگری مشغول شوید لذا با کمک ماشین ظرفشویی، بیشتر می توان از وقت استفاده نمود.
 
۲-  جنبه دیگر را باید در میزان مصرف آب بررسی نمود. این مسئله برای همه ما مهم است و اکثرا گمان می کنند که با استفاده از ماشین ظرفشویی، میزان زیادی آب اصراف می شود. در ایالات متحده آمریکا، تحقیقات بر روی یک تیم از مردم نشان داد که در شست و شوی دستی آب بیشتری استفاده می شود به گونه ای که برای یک شست و شوی کامل از همه ظروفف در شست و شوی دستی به میزان ۱۴۰ لیست و برای ماشین ظرفشویی با سه سطح شست و شو، نهایتا در سطح قوی، ۲۷ لیتر آب مصرف می گردد. لذا موجه شدید که دقیقا بر خلاف باور اکثر ما، در ماشین ظرفشویی، به شدت آب و انرژی کمتری مصرف می شود و البته در کیفیت شست و شو تغییری رخ نمی دهد.
 
☎️مرکز تماس بوش ایران جهت مشاوره خرید : 33545821-33545822
تاریخ ارسال مطلب : پنجشنبه 26 بهمن 1396               تعداد مشاهده این مطلب : 1145 مرتبه
آرشیو اخبار
دعوت به همکاری
   
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح