فروش و مشاوره
09389272860
02133553080
09389272860
33553080
اینستاگرام
بوش ایران
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ | Thursday 22 February 2024

ظرفشویی‌های کد ir چه فرقی با ظرفشویی‌های کد اروپا دارند؟

با شروع به کار شرکت بوش سرویس در ایران از ابتدای سال ۱۳۹۵ و ورود ظرفشویی‌های بوش با کد ir تنوع ظرفشویی‌های بوش در ایران بیش از پیش شد و از طرفی انتخاب را برای خریداران نکته‌سنج پیچیده‌تر و دشوارتر نمود.
 
قبل از هر چیز باید بدانید که از ابتدای سال ۹۵ با تاسیس دفتر نمایندگی رسمی بوش در ایران تحت عنوان بوش سرویس، ورود محصولات بوش به بازار ایران با کد اختصاصی ir کلید خورد و این روزها شاهد تنوع بالای ظرفشویی‌های بوش با کد ir در بازار کشور هستیم.
 
اما ذهنیتی اشتباه و غیرکارشناسی در میان برخی از طرفداران برند اول اروپا (بوش) شکل گرفته است که گمان می‌برند ظرفشویی‌هایی که در انتهای مدل آنها ir وجود دارد از کیفیت پایین‌تری برخوردارند و تعداد اندکی حتی مرز بدگمانی را فراتر برده و تصور می‌کنند این محصولات اصل نبوده و ساخت چین می‌باشند و یا در دیگر کشورها مونتاژ می‌شوند.
 
برای روشن شدن این موضوع و اذهان عمومی باید گفت که این تصور کاملا اشتباه است و ظرفشویی‌هایی که در انتهای مدل آنها ir وجود دارد هیچ تفاوتی از نظر کیفیت و ساخت با سایر مدل‌های ماشین ظرفشویی بوش ندارند.
 
ظرفشویی‌های مبله بوش که در بازار ایران موجودند بطور کل یا ساخت آلمان هستند و یا ساخت ترکیه، خواه مدل دستگاه ir باشد یا نباشد. پس به لحاظ کیفیت و کشور سازنده، تفاوتی میان ظرفشویی‌های سفارش ایران با سایر ظرفشویی‌های بوش وجود ندارد.
 
ظرفشویی‌های بوش که در انتهای کد آنها ir وجود دارد یا ساخت آلمان هستند و یا ساخت ترکیه. مدل‌هایی که ساخت ترکیه می‌باشند قیمت پایین‌تری دارند و رنج قیمتی آنها از 2.300.000 تومان تا3.000.000 تومان است، در صورتیکه ظرفشویی‌های آلمانی از 3.500.000 تومان شروع می‌شوند تا حدود 5.500.000 تومان.
 
ظرفشویی‌های بوش یا به رنگ سفید هستند و یا اینکه جنس بدنه آنها استیل است و در ظرفیت‌های ۱۲ ، ۱۳ و ۱۴ نفره می‌باشند.
 
تکنولوژی زئولیت یکی از ویژگی‌های مهم و کلیدی ظرفشویی‌های بوش است که برخی از مدل‌های ظرفشویی بوش به آن مجهزند. ظرفشویی‌هایی که دارای زئولیت هستند از قیمت بالاتری برخوردارند اما به شکل چشمگیری در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند. یکی از امکاناتی که در هنگام خرید ظرفشویی بوش می‌توانید به آن بها دهید همین دارا بودن زئولیت است.
 
☎️مرکز تماس بوش ایران جهت مشاوره خرید : 33545821-33545822
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای بوش ایران محفوظ می باشد.
طراحی سایت و سئو : ایران طراح